Av. Asena Özünlü
Avukat

Asena Özünlü

Av. Asena Özünlü, Özel Tarsus Amerikan Koleji’ni ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesini başarılı olarak bitirdikten sonra, Berker Berker Hukuk Bürosu’nda staj dönemini tamamlayarak Büromuz nezdinde avukat olarak mesleğini devam ettirmektedir.
Ağırlıklı olarak Deniz ve Sigorta Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku (uçak ve gemi finansmanı dahil olmak üzere), Kişisel Verileri Koruma Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku alanlarında çalışan Av. Asena Özünlü, yerli ve yabancı müvekkillerimize dava ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir.

Çalışma Alanları:

Deniz ve Sigorta Hukuku
Bankacılık ve Finans Hukuku
Kişisel Verileri Koruma Hukuku
Şirketler Hukuku
Sözleşmeler Hukuku

Eğitim:

Özel Tarsus Amerikan Koleji
İstanbul Bilgi Üniversitesi

Dil:

Türkçe
İngilizce
Almanca

REKLAM YASAĞI 

Avukatlık Kanunu’nun 55. maddesi ve Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği hükümleri uyarınca, avukatların iş getirecek her türlü reklam faaliyetinden kaçınması gerekmektedir. İnternet sitesinde yayınlanacak bilgiler de Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği’nin 9. maddesinde tanımlanmış ve Türkiye Barolar Birliği’nin kararları ile şekillenmiştir. Bu nedenlerle daha önce yapılan işler ile müvekkil portföyüne ilişkin bilgiler sitemizde yer almamaktadır. Bu konuyla ilgili ilave bilgi talep edilmesi durumunda, lütfen info@berkerberker.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.

AÇIKLAMA 

İnternet sitemizde yer alan haber, makale, bilgi notu, bülten vb. her türlü yazı, genel bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Her olay kendi içinde farklılık arz ettiği için sitemizde yer alan genel bilgilendirmelerden yola çıkarak bir hukuki görüş verildiği sonucuna varılmamalıdır. Bu kapsamda internet sitemizde yayınlanmış olan içeriklerle ilgili konu özelinde detaylı bilgi edinilmek istenmesi halinde ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yayımlanan makaleler, bültenler, sitenin içerisinde yer alan her türlü bilgi ve logomuza ilişkin fikri haklar tarafımıza ait olup, büromuzun açık izni olmaksızın alıntı yapılamaz, kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve paylaşılamaz.