Aytunç Kalkan
Avukat

Aytunç Kalkan

Av. Aytunç Kalkan, ağırlıklı olarak enerji ve doğal kaynaklar hukuku, gayrimenkul ve inşaat hukuku, iş hukuku, bilişim ve teknoloji hukuku alanlarında yerli ve yabancı müvekkillerine danışmanlık hizmet vermekte; idari ve özel hukuk uyuşmazlıklarında gerek dava gerekse tahkim sürecinde müvekkillerini temsil etmektedir.

Çalışma Alanları:

Enerji ve Doğal Kaynaklar Hukuku
Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku
İş Hukuku
Sözleşmeler Hukuku
Bilişim ve Teknoloji Hukuku
İhtilaf Çözümü (Mahkeme-Tahkim)

Eğitim:

Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Bahçeşehir Üniversitesi Sermaye Piyasaları ve Ticaret Yüksek Lisans Programı

Dil:

Türkçe
İngilizce

REKLAM YASAĞI 

Avukatlık Kanunu’nun 55. maddesi ve Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği hükümleri uyarınca, avukatların iş getirecek her türlü reklam faaliyetinden kaçınması gerekmektedir. İnternet sitesinde yayınlanacak bilgiler de Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği’nin 9. maddesinde tanımlanmış ve Türkiye Barolar Birliği’nin kararları ile şekillenmiştir. Bu nedenlerle daha önce yapılan işler ile müvekkil portföyüne ilişkin bilgiler sitemizde yer almamaktadır. Bu konuyla ilgili ilave bilgi talep edilmesi durumunda, lütfen info@berkerberker.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.

AÇIKLAMA 

İnternet sitemizde yer alan haber, makale, bilgi notu, bülten vb. her türlü yazı, genel bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Her olay kendi içinde farklılık arz ettiği için sitemizde yer alan genel bilgilendirmelerden yola çıkarak bir hukuki görüş verildiği sonucuna varılmamalıdır. Bu kapsamda internet sitemizde yayınlanmış olan içeriklerle ilgili konu özelinde detaylı bilgi edinilmek istenmesi halinde ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yayımlanan makaleler, bültenler, sitenin içerisinde yer alan her türlü bilgi ve logomuza ilişkin fikri haklar tarafımıza ait olup, büromuzun açık izni olmaksızın alıntı yapılamaz, kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve paylaşılamaz.