Esin Şahin Koca
Avukat

Esin Şahin Koca

Av. Esin Şahin Koca, C Kredi ve Kalkınma Bankası’na başlamış olduğu mesleki hayatına, Denizbank A.Ş’de devam etmiş ve her iki bankada da proje finansmanı, kredilerin yeniden yapılandırılması ve yurdışı iştiraklerinin koordinasyonu konusunda danışmanlık vermiştir.

Banka ve Finans Hukuku deneyimini takiben Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin Hukuk Danışmanlık Bölümü’ne geçiş yapan AV. Esin Şahin Koca, 10 yılı aşkın süre boyunca Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’de çalışmıştır. Sektördeki ve hukuk alanındaki tecrübesi sayesinde Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’nin iştiraki olan Turkcell Global Bilgi A.Ş.’ye yönetici olarak atanmış ve şirketin hukuki süreçlerini ekibi ile yönetmiştir.

Av. Esin Şahin Koca, başta Banka ve Finans Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Telekomunikasyon Hukuku, İş Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku ve Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku alanlarında yoğun olarak çalışmaktadır

Çalışma Alanları:

Banka ve Finans Hukuku
Şirketler Hukuku
Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku
Telekomunikasyon Hukuku
Sözleşmeler Hukuku
İş Hukuku
Fikri ve Sınai Haklar Hukuku

Eğitim:

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Bournemouth Business Sch. Int

Dil:

Türkçe
İngilizce
İspanyolca

REKLAM YASAĞI 

Avukatlık Kanunu’nun 55. maddesi ve Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği hükümleri uyarınca, avukatların iş getirecek her türlü reklam faaliyetinden kaçınması gerekmektedir. İnternet sitesinde yayınlanacak bilgiler de Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği’nin 9. maddesinde tanımlanmış ve Türkiye Barolar Birliği’nin kararları ile şekillenmiştir. Bu nedenlerle daha önce yapılan işler ile müvekkil portföyüne ilişkin bilgiler sitemizde yer almamaktadır. Bu konuyla ilgili ilave bilgi talep edilmesi durumunda, lütfen info@berkerberker.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.

AÇIKLAMA 

İnternet sitemizde yer alan haber, makale, bilgi notu, bülten vb. her türlü yazı, genel bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Her olay kendi içinde farklılık arz ettiği için sitemizde yer alan genel bilgilendirmelerden yola çıkarak bir hukuki görüş verildiği sonucuna varılmamalıdır. Bu kapsamda internet sitemizde yayınlanmış olan içeriklerle ilgili konu özelinde detaylı bilgi edinilmek istenmesi halinde ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yayımlanan makaleler, bültenler, sitenin içerisinde yer alan her türlü bilgi ve logomuza ilişkin fikri haklar tarafımıza ait olup, büromuzun açık izni olmaksızın alıntı yapılamaz, kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve paylaşılamaz.