Mehtap Gökçe
Danışman

Mehtap Gökçe

Av. Mehtap Gökçe, meslek hayatına 1995 yılında, uluslararası ticaret ve deniz ticareti hukuku alanında faaliyet gösteren bir hukuk bürosunda başlamış, daha sonra ülkemizin lider telekomünikasyon şirketi olan Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin Hukuk Danışmanlığı Bölümü’nde yöneticilik yapmış ve başta telekomünikasyon hukuku, uluslararası taşımacılık hukuku, deniz ticaret hukuku, bankacılık hukuku ve şirketler hukuku olmak üzere birçok farklı alanda deneyim kazanmıştır.

Av. Mehtap Gökçe, aynı zamanda Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı Siciline kayıtlı Arabulucudur.

Çalışma Alanları:

Deniz ve Sigorta Hukuku
Hava Hukuku
Uluslararası Taşımacılık Hukuku
Sözleşmeler Hukuku
Telekomünikasyon Hukuku
Şirketler Hukuku
Elektronik Ticaret Hukuku
Bankacılık ve Finans Hukuku
Kişisel Verilerin Korunması Hukuku

Eğitim:

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
The London School of Economics and Political Science MBA Programme

Dil:

Türkçe
İngilizce

REKLAM YASAĞI 

Avukatlık Kanunu’nun 55. maddesi ve Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği hükümleri uyarınca, avukatların iş getirecek her türlü reklam faaliyetinden kaçınması gerekmektedir. İnternet sitesinde yayınlanacak bilgiler de Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği’nin 9. maddesinde tanımlanmış ve Türkiye Barolar Birliği’nin kararları ile şekillenmiştir. Bu nedenlerle daha önce yapılan işler ile müvekkil portföyüne ilişkin bilgiler sitemizde yer almamaktadır. Bu konuyla ilgili ilave bilgi talep edilmesi durumunda, lütfen info@berkerberker.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.

AÇIKLAMA 

İnternet sitemizde yer alan haber, makale, bilgi notu, bülten vb. her türlü yazı, genel bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Her olay kendi içinde farklılık arz ettiği için sitemizde yer alan genel bilgilendirmelerden yola çıkarak bir hukuki görüş verildiği sonucuna varılmamalıdır. Bu kapsamda internet sitemizde yayınlanmış olan içeriklerle ilgili konu özelinde detaylı bilgi edinilmek istenmesi halinde ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yayımlanan makaleler, bültenler, sitenin içerisinde yer alan her türlü bilgi ve logomuza ilişkin fikri haklar tarafımıza ait olup, büromuzun açık izni olmaksızın alıntı yapılamaz, kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve paylaşılamaz.