Bilgen-Bayraktar-Abali
Avukat

Bilgen Bayraktar Abalı

Av. Bilgen Bayraktar Abalı, 10 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku alanında çalışmaktadır. Bilgen, yabancı şirketlerin Türkiye’de yatırım yapmalarına ilişkin süreçlerde ve yabancı sermayeli şirketlerin her türlü kurumsal yönetim işlemlerinde hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca çok uluslu şirket birleşme ve devralmaları ile proje finansmanı konularında çok büyük projelerde yer almış olup, bu hususlardaki tüm süreçlerde müvekkillerini başarılı ile temsil etmiştir. Şirket halka arzları ve sermaye piyasası hukuku da Bilgen’in çalışma alanına girmektedir.

Çalışma Alanları:

Şirketler Hukuku
Sermaye Piyasası Hukuku
Sözleşmeler Hukuku
Proje Finansmanı
İş Hukuku

Eğitim:

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Galatasaray Üniversitesi Ekonomi Hukuku Yüksek Lisans Programı

Dil:

Türkçe
İngilizce

REKLAM YASAĞI 

Avukatlık Kanunu’nun 55. maddesi ve Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği hükümleri uyarınca, avukatların iş getirecek her türlü reklam faaliyetinden kaçınması gerekmektedir. İnternet sitesinde yayınlanacak bilgiler de Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği’nin 9. maddesinde tanımlanmış ve Türkiye Barolar Birliği’nin kararları ile şekillenmiştir. Bu nedenlerle daha önce yapılan işler ile müvekkil portföyüne ilişkin bilgiler sitemizde yer almamaktadır. Bu konuyla ilgili ilave bilgi talep edilmesi durumunda, lütfen info@berkerberker.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.

AÇIKLAMA 

İnternet sitemizde yer alan haber, makale, bilgi notu, bülten vb. her türlü yazı, genel bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Her olay kendi içinde farklılık arz ettiği için sitemizde yer alan genel bilgilendirmelerden yola çıkarak bir hukuki görüş verildiği sonucuna varılmamalıdır. Bu kapsamda internet sitemizde yayınlanmış olan içeriklerle ilgili konu özelinde detaylı bilgi edinilmek istenmesi halinde ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yayımlanan makaleler, bültenler, sitenin içerisinde yer alan her türlü bilgi ve logomuza ilişkin fikri haklar tarafımıza ait olup, büromuzun açık izni olmaksızın alıntı yapılamaz, kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve paylaşılamaz.