Zeynep Eda Gemicioğlu
Avukat

Zeynep Eda Gemicioğlu

Zeynep Eda Gemicioğlu, kariyerine İstanbul’da faaliyet gösteren uluslararası hukuk bürolarından birinde başlamıştır.  Birleşme ve satın almalar, ortak girişimler, özel sermaye fonları ve kurumsal uygulama grupları dahil olmak üzere kilit sektörlerde hukuk hizmetleri veren Zeynep Eda Gemicioğlu, ayrıca dava ve tahkim konularında çalışmıştır.

Zeynep Eda Gemicioğlu, Hukuk Bürosu’ndaki kariyerine takiben Inteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık Ticaret A.Ş.’de kıdemli hukuk müşaviri olarak görev almıştır. Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S. ve Intralot Integrated Lottery Systems & Services SA’nin ortak girişimi (joint venture) olan Inteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık Ticaret A.Ş’deki görevi süresince şans oyunları hukuku, idare hukuku, özelleştirme hukuku, şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, ceza hukuku ve birleşme ve devralmalar alanlarında danışmanlık vermiştir.

Zeynep Eda Kayıtmazer Gemicioğlu, halihazırda birleşme ve satın almalar, ortak girişimler, özel sermaye fonları, şans oyunları, sözleşmeler hukuku alanında yerli ve yabancı müvekkilere hizmet vermektedir.

Çalışma Alanları:

Birleşme ve Devralmalar
Şirketler Hukuku
Sözleşmeler Hukuku
Bankacılık ve Finans Hukuku
Dava – Tahkim ve Diğer Alternatif İhtilaf Çözümü
Şans Oyunları Hukuku
İdare Hukuku

Eğitim:

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Dil:

Türkçe
İngilizce

REKLAM YASAĞI 

Avukatlık Kanunu’nun 55. maddesi ve Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği hükümleri uyarınca, avukatların iş getirecek her türlü reklam faaliyetinden kaçınması gerekmektedir. İnternet sitesinde yayınlanacak bilgiler de Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği’nin 9. maddesinde tanımlanmış ve Türkiye Barolar Birliği’nin kararları ile şekillenmiştir. Bu nedenlerle daha önce yapılan işler ile müvekkil portföyüne ilişkin bilgiler sitemizde yer almamaktadır. Bu konuyla ilgili ilave bilgi talep edilmesi durumunda, lütfen info@berkerberker.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.

AÇIKLAMA 

İnternet sitemizde yer alan haber, makale, bilgi notu, bülten vb. her türlü yazı, genel bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Her olay kendi içinde farklılık arz ettiği için sitemizde yer alan genel bilgilendirmelerden yola çıkarak bir hukuki görüş verildiği sonucuna varılmamalıdır. Bu kapsamda internet sitemizde yayınlanmış olan içeriklerle ilgili konu özelinde detaylı bilgi edinilmek istenmesi halinde ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yayımlanan makaleler, bültenler, sitenin içerisinde yer alan her türlü bilgi ve logomuza ilişkin fikri haklar tarafımıza ait olup, büromuzun açık izni olmaksızın alıntı yapılamaz, kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve paylaşılamaz.