Ayça Berker
Kurucu Ortak

Ayça Berker

Berker Berker Hukuk Bürosu’nun kurucu ortağı olan Av. Ayça Berker, İstanbul’da önemli hukuk bürolarında görev aldıktan sonra, Bayındırbank A.Ş.’de bankacılık alanında çalışmıştır. Berker Berker Hukuk Bürosu’nun ortağı olmadan önce 14 sene boyunca Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’de Hukuk Danışmanlığı Bölümü’nde yönetici olarak çalışmıştır. 

Av. Ayça Berker, telekomünikasyon hukuku, sözleşmeler hukuku, banka ve finans hukuku, gayrimenkul ve inşaat hukuku, kamu özel iş birlikleri projeleri (PPP), kişisel verilerin korunması hukuku, elektronik ticaret hukuku, iş hukuku ve uyum ve mevzuat çalışmalarında faaliyet göstermektedir.

Kurumsal alanda kazandığı tecrübe ile şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda salt hukuk bakış açısının ötesinde, konunun ticari boyutlarını gözeterek danışmanlık hizmeti veren Av. Ayça Berker, şirketlerin zaman ve maliyet yönünden tasarruf sağlayabilmeleri amacıyla şirket iç süreçlerinin dijitalleştirilmesine ve iyileştirilmesine yönelik çalışmalarda da bulunmaktadır.

Çalışma Alanları:

Telekomünikasyon Hukuku
Sözleşmeler Hukuku
Elektronik Ticaret Hukuku
Banka ve Finans Hukuku
İş Hukuku
Kamu Özel İşbirlikleri (PPP)
Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku
Kişisel Verilerin Korunması Hukuku
Uyum ve mevzuat çalışmaları

Eğitim:

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Hukuku Yüksek Lisans Programı

Dil:

Türkçe
İngilizce

REKLAM YASAĞI 

Avukatlık Kanunu’nun 55. maddesi ve Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği hükümleri uyarınca, avukatların iş getirecek her türlü reklam faaliyetinden kaçınması gerekmektedir. İnternet sitesinde yayınlanacak bilgiler de Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği’nin 9. maddesinde tanımlanmış ve Türkiye Barolar Birliği’nin kararları ile şekillenmiştir. Bu nedenlerle daha önce yapılan işler ile müvekkil portföyüne ilişkin bilgiler sitemizde yer almamaktadır. Bu konuyla ilgili ilave bilgi talep edilmesi durumunda, lütfen info@berkerberker.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.

AÇIKLAMA 

İnternet sitemizde yer alan haber, makale, bilgi notu, bülten vb. her türlü yazı, genel bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Her olay kendi içinde farklılık arz ettiği için sitemizde yer alan genel bilgilendirmelerden yola çıkarak bir hukuki görüş verildiği sonucuna varılmamalıdır. Bu kapsamda internet sitemizde yayınlanmış olan içeriklerle ilgili konu özelinde detaylı bilgi edinilmek istenmesi halinde ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yayımlanan makaleler, bültenler, sitenin içerisinde yer alan her türlü bilgi ve logomuza ilişkin fikri haklar tarafımıza ait olup, büromuzun açık izni olmaksızın alıntı yapılamaz, kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve paylaşılamaz.